HABERLER

Green Go Dijital İntercom

Green Go Dijital İntercom kablosuz anten ve kemer üniteleri için Türkçe Kullanma Kılavuzları hazır . Green Go sistemlerinin kullanma kolaylıkları , işlev zenginliği ve uygulama çeşitliliği konularında daha fazla bilgi için Nefan'ı arayabilirsiniz . Istanbul +90 212 2884139 Ankara : 0312 4470792


22/12/2017

Süreyya Operası'nda beyerdynamic TG1000

beyerdynamic TG1000 Dijital Kablosuz Mikrofonlar

Istanbul'un tek klasik opera sahnesi olarak müzikseverlere hizmet veren Kadıköy'ün incisi Süreyya Operası , teknik donanımının güncellenmesi çerçevesinde , kablosuz telsiz mikrofon sistemlerini, 4G ve diğer haberleşme yayınlarından etkilenmeyen , beyerdynamic TG1000 sistemlerle yeniledi.  beyerdynamic TG1000  zorlu uygulamalar  ve canlı  etkinlikler  için olağanüstü detaylı ve kaliteli kablosuz dijital ses iletimi ile Süreyya Operası gösterilerinin ihtişamına yaraşır bir performans sunuyor . Profesyonel özellikleri kolay kurulum ve çalıştırma ile birleştiren bu yeni sistem mükemmel bir kablosuz işlevsellik sağlıyor.10.11.2017

Coda Audio Coray4i Yıldırım Belediyesi'nde

Bursa Yıldırım Belediyesi Planlama ve Kentsel Gelişim Merkezi Toplantı Salonuna Coda Audio Linus 10C ve Linus 5C  ile sürülen LCR Coray4i Kolon Hoparlörler, G15 Sub Bass ve D5 çevre hoparlörleri ile seslendirildi. . Sisteme beyerdynamic kablolu mikrofonların yanısıra  çevre frekans girişimlerinden etkilenmeyen beyerdynamic TG1000 Dijital kablosuz mikrofon sistemleri kuruldu.


Yıldızlar Organizasyon şimdi TG1000 kullanıcısı

Ankara'nın lider organizasyon ve prodüksiyon şirketi ,  Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. ;  üstün teknolojili ekipmanlardan oluşan gelişmiş makine parkına, 24 kanal beyerdynamic TG1000 Dijital telsiz mikrofon sistemini ekledi. beyerdynamic Türkiye Distribütörlüğü Nefan Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. ;  Ankara yöneticisi Selahattin Ünlüsoy ve Teknik Uzman Bahattin Aktaş'ın özverili gayretleri sayesinde, kesin siparişten sonra dördüncü iş gününde tüm sistemi çalışır halde teslim ederek , hizmet hızı konusunda da bir rekora imza attı. Nefan Grubu olarak Hasan Yıldız , Eyyüp Yıldız, Süleyman Yıldız ve tüm Yıldızlar ekibini kutluyor , başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.


beyerdynamic

NEFAN Grubu, beyerdynamic Türkiye distribütörü olarak hizmete başladı

beyerdynamic  canlı müzik, stüdyo kayıtları, yayıncılık, sabit kurulu sistem ve konferans uygulamaları için mikrofonlar;  dijital ve standart telsiz mikrofonlar;  davul kitleri, kablolu ve kablosuz konferans ve toplantı sistemleri;  tur, tercüme ve dinleme destek sistemleri;  profesyonel kulaklıklar;  kulakiçi kulaklıklar ile HiFi kulaklıkların tamamına yakın kısmını,  Almanya’da en üstün işçilik ve malzeme kalitesi ile üretiyor 


beyerdynamic GmbH & Co. Heilbronn, yenilikçi pro audio ürünleri ile, en yüksek ses kalitesi ve öncü teknolojisi ile öne çıkan bir firmadır. Üç iş alanı olarak, Konferans, Pro Audio ve Tüketici alanlarında profesyonel ve özel kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren  bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Tüm ürünler Almanya’da geliştirilmekte ve HiFi kulaklıklardan sahne mikrofonlarına ,konferans ve tercüme sistemlerine bir çoğu Almanya’da elde üretimektedir.


 Sesleri en mükemmel şekilde kaydetme arayışındaki , Kurucu Eugen Beyer’in,  1939 da tasarladığı ilk dinamik mikrofon ve sonrasında , sesleri gerçek ve en doğal özellikleri ile kaydetmek ve iletmek , beyerdynamic’te daima en öncelikli hedef olmuştur.


Tüm profesyonel ses uygulamaları için müşteri beklentilerini en üst düzeyde ürünler ile karşılıyan beyerdynamic,  tecrübeli ve başarıya odaklı satış, servis ve destek ekibimiz ve bizimle senelerden beri çalışan vefalı  ve başarılı bayi ağımız ile kurulu hizmet altyapımıza çok değerli bir katkı sağlayacaktır” 


JVC KAMERA MENÜLERİ TÜRKÇE

JVC nin en gelişmiş Pro Camcorder serisi olan GYHM600/650 ve GYHM850/890 modellerinde menüler artık Türkçe


Bu kamerların Şubat ayında devreye girecek versiyon güncellemeleri ile Türkçe menüler de kullanıma girecek. Yeni versiyon yazılım ile kameralara ek üstün özellikler de kazandırılacak.


JVC nin Şubat 2015 te satışına başlanacak , GY-LS300 ve GY-HM170/200 modeli yeni 4K kameraların menüleri de Türkçe olarak kullanılabilecektir


JVC 4K Kameralar

JVC GY-LS300 4K VIDEO KAMERA

JVC GY-LS300 Tamamen yeni, 4K Super 35mm CMOS sensör ile pratik, ultra yüksek çözünürlüklü, değiştirilebilir lens kamerasıdır. Göz alıcı sinematik efektler için geniş çaplı sinema/fotoğraf lensleri ve adaptörlerine benzersiz bir şekilde uyum sağlamaktadır. 4K Ultra HD, 4:2:2 örneklemeli Full HD,  SD ve web uyumlu proxy formatları dahil olmak üzere birçok görüntü formatında, SDHC medya üzerine saatler boyunca bozulmayan kayıtlar yapabilmektedir. İkili codec tasarımı, programınızın aynı anda 2 kopyasını yapabilmenizi sağlar.


GY-HM200 | GY-HM170 4K ProCamcorder

GY-HM200 | GY-HM170


Gezici 4K ProCamcorder Kameralar


GY-HM200 ve GY-HM170 gittiğiniz her yere götürebileceğiniz kadar küçük ve hafif olan ekonomik, tam donanımlı 4K Ultra HD camcorder kameralardır. 4K ile çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bir SDHC veya SDXC (UHS-I Hız sınıfı 3) hafıza kartı takın ve saatlerce 4K Ultra HD (3840 x 2160) materyal kaydı yapın.


Kayıtlar Quicktime (.MOV) formatında alınır ve popüler birçok düzenleme sistemiyle uyumludur. Yerleşik bir 12x optik zoom lensi ve 4K CMOS sensörü, uygun fiyatlı SDHC/SDXC hafıza kartlarına doğrudan çarpıcı bir 4K Ultra HD ya da 4:2:2 Full HD iletimi sağlamaktadır. Bu kameraları genel HD prodüksiyonları için ideal kılan bir diğer özellik, 50Mbps’te 60p’ye kadar 4:2:2 HD sinyali kaydedebiliyor olmalarıdır.


GY-HM200, bir SDHC hafıza kartına full HD kayıt yaparken, USTREAM gibi içerik dağıtım ağlarına internet üzerinden canlı HD görüntü aktarımı yapabilme imkanı sağlamaktadır.